Prezentace týmu na výstavě RACING EXPO 2021

Prezentace týmu na výstavě RACING EXPO 2021

Ve dnech 30. a 31. října se tým RABBIT CZECH RACING stal součástí unikátní výstavy s tématikou motorsportu ESET CUP RACING EXPO 2021. Akce se konala na výstavišti PVA EXPO v pražských Letňanech.  

Datum zveřejnění:

Tato výstava zaměřená především na fanoušky všech disciplín motorsportu prezentovala přední české jezdce a závodní týmy. Stejně tak umožnila velkému počtu obchodních partnerů a sponzorů jednotlivých týmů prezentovat své výrobky a technologie spojené s automobilovým i motocyklovým sportem. Výstava se těšila nebývalému zájmu veřejnosti, což dokázala i rekordní návštěvnost během celého víkendu.

Pro zcela nový tým Rabbit Czech Racing to byla vůbec první příležitost se podobné akce zúčastnit a s podporou svých technologických partnerů, značek BG Products a Petro-Canada, ukázal všem návštěvníkům upravený závodní vůz SEAT Leon FR. Právě s tímto závodním speciálem dosáhl jezdec Adam Králík v premiérové sezóně týmu druhé místo v celkové klasifikaci třídy 5b v rámci letošního Mistrovství ČR v automobilových závodech do vrchu.  

„Výstava takového charakteru je vhodnou příležitostí setkat se zde s kamarády a potěšit také všechny fanoušky závodů do vrchu, kteří nám po celý rok fandí na tratích jednotlivých závodů. Dlouho jsem jezdil v motokárách, a právě z téhle oblasti se na náš výstavní stánek přišlo podívat hodně našich přátel. Milou návštěvou nás potěšili také senátor pan Zdeněk Hraba se svým synem. Oba jsou věrnými příznivci našeho týmu, čehož si velmi vážím. Výstava Racing Expo byla prostě skvělým zakončením naší úspěšné premiérové sezóny,“ řekl k účasti na výstavě jezdec a říčanský rodák Adam Králík.  

FOTOGALERIE