Partneři

VIZUS

VIZUS

Společnost byla založena v roce 1997 s cílem vyvíjet webové stránky a nabízet mimo jiné i hostingové služby. Dnes poskytuje komplexní služby v oblasti tvorby, údržby a provozu webových aplikací. Vyvinula již řadů produktů a poskytuje služby v oblasti SEO a SEM. VIZUS.CZ je certifikovaným partnerem Google se specializací na reklamní kampaně v síti Google Adwards. V roce 2015 byla založena sesterské společnost VIZUS COMMUNICATION se zaměřením na Public Relations.

Web
BG PRODUCTS

BG PRODUCTS

Společnost BG Products, Inc. byla založena v roce 1971 v USA. V úzké spolupráci s předními výrobci automobilů vyvíjí a vyrábí unikátní speciální chemicko-technologické kapaliny k profesionální údržbě vozového parku. Výrobky BG Products prodlužují životnost vozidel, navrací původní výkon a snižují provozní náklady. Společnost je průkopníkem v bezdemontážní metodě čištění vstřikovacích jednotek, filtrů pevných částic DPF a celkové dekarbonizaci motorů a převodovek. Výhradním distributorem amerických výrobků BG Products pro český a slovenský trh je společnost I.O.B., spol. s r.o.

Web
ŘÍČANY

ŘÍČANY

Město Říčany se nachází v okrese Praha-východ, kraj Středočeský, při hranici hlavního města Prahy, zhruba 20 km jihovýchodně od jejího centra. Žije zde přibližně 16 tisíc obyvatel. Historické počátky Říčan se vztahují již k roku 748 a písemné zmínky o obci se datují k roku 1289. Zdejší hrad z poloviny 13. stol. je od roku 1966 je chráněn jako kulturní památka. V letech 2018, 2019 a 2020 vyplynulo ze studie Indexu kvality života, že Říčany jsou město s nejlepší kvalitou života v Česku. 

Web
PETRO-CANADA

PETRO-CANADA

Historie společnosti sahá až do roku 1975 a dnes je Petro-Canada největším světovým výrobcem bílých olejů pro použití ve většině průmyslových odvětví, včetně automobilového. Exportuje svých více než 350 typů produktů z oblasti prvotřídních maziv a speciálních kapalin do více než 80 zemí světa. Patentovaný dvoustupňový hydrogenační proces umožňuje rafinovat základový olej na světově nejčistší základový olej o čistotě 99,9 %, který několikanásobně prodlužuje životnost strojírenských technologií a dokonale je chrání. V ČR je Petro-Canada zastoupena společností I.O.B., spol. s r.o.

Web
HANKOOK TIRE

HANKOOK TIRE

Společnost Hankook Tire, založená v roce 1941 v Soulu, hlavním městě Jižní Koreje, je předním světovým výrobcem pneumatik. Společnost ročně vyrobí více než 104 milionů pneumatik pro osobní a užitkové vozy a motoristický sport. Společnost Hankook Tire neustále investuje do výzkumu a vývoje a po celém světě provozuje pět výzkumných a vývojových center a osm velkých výrobních závodů.

Web
AUTOSERVIS KOHOUT

AUTOSERVIS KOHOUT

Firma Autoservis Kohout byla založena v roce 1989, ještě před listopadovou revolucí, v té době měla dva zaměstnance. Během svého působení na trhu se za pár let rozrostla o pobočku v Hlubočepech – Pneuservis Kohout. V současnosti má firma 6 zaměstnanců. Již od roku 2005 používá tento autoservis novou moderní diagnostiku značek Magneti Marelli, SuperVag, Actia s osciloskopem pro 90 % vozů. S tímto vybavením a bohatými zkušenostmi nabízí kvalitní a rychlé opravy vozů většiny automobilových značek.

Web
PIVOVAR FERDINAND

PIVOVAR FERDINAND

Značka Pivovar Ferdinand vznikla v roce 1992, ale tradice vaření piva v Benešově se váže již k roku 1495. V roce 1887 zakoupil nedaleký zámek Konopiště se všemi hospodářskými provozy, včetně pivovaru, arcivévoda František Ferdinand d’Este. V současnosti si benešovský Pivovar Ferdinand zakládá na tradici vaření piva klasickou technologií s otevřeným spodním kvašením a dokvašováním v ležáckých sklepích. Ferdinand používá zásadně jen kvalitní suroviny včetně vlastního sladu.

Web
SEAT

SEAT

Společnost SEAT byla založena v květnu 1950 dnes již neexistujícím státním průmyslovým holdingem INI (Instituto Nacional de Industria). V roce 1982 potvrdila automobilka Volkswagen zájem o vstup do společnosti s cílem zřídit ve Španělsku vlastní výrobní závod. V současnosti je SEAT, S.A. členem koncernu Volkswagen a má dvě odlišně zaměřené značky: CUPRA a SEAT. Sídlí v Barceloně ve Španělsku a prostřednictvím sítě téměř 1500 prodejců vyváží více než 80 % svých vozidel do 75 zemí světa.

Web